fedeveloper logo

Front-End Developer Çalışma Notları

About Me

Merhaba, ben Nevcan Uludaş, 1987 İstanbul doğumluyum.

2010 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldum. Tahmin edeceğiniz gibi yazılım sektöründe okullu değil alaylıyım.

2006 yılında freelancer olarak başladığım bu sektördeki çalışmalarım sırasında çok farklı tecrübeler kazanma şansım oldu. Mezun olduktan sonra küçük ölçekli firmalarda, Start-up projelerde ve büyük holdinglerin teknoloji departmanlarında çalışma fırsatı yakaladım.

2017 yılından beri Doğuş Teknoloji'de Front-end Architect / Team Leader olarak görev alıyorum. Projeler için ön yüz mimarisinin hazırlanması, kullanılacak teknolojilerin seçimi, temiz ve standartlara uygun bir şekilde geliştirmenin yapılması, test senaryolarının hazırlanması ve bazı yönetsel faaliyetlerden sorumluyum.

Bunların yanı sıra hem şirket içerisinde uygulanan "İç Eğitmen" programında uzman olduğum konularda eğitimler veriyorum, hem de Doğuş Teknoloji'nin bize sağlamış olduğu sosyal kulüpler çerçevesinde kurduğum ve yönettiğim "Dalış Kulübü"nün eğitim ve gezi faaliyetleri ile ilgileniyorum.

Bağlantılar